669-189-343 | ctm@ews.edu.pl

Trening Personalny (ANG.)

Centrum Sportu EWS oferuje indywidualne i grupowe treningi personalne pod kierunkiem mgr Mariusza Wartałowicza.
Trener Wartałowicz posiada 25 lat doświadczenia w pracy w USAS z klientami fitness oraz zawodnikami różnych dyscyplin sportowych od początkujących do poziomu olimpijskiego.
Jest certyfikowanym specjalistą przygotowania sprawnościowego CSCS (Certified Strength and Conditioning Coach) nadaną przez National Strength and Conditioning Association (NSCA), certyfikowanym trenerem piłki ręcznej (ZPRP i EHF), certyfikowanym trenerem pływania (USA Swimming).

Trener Wartałowicz prowadzi głównie zajęcia w języku angielskim oraz z wybranymi klientami w języku polskim. Specjalizuje się w treningu klientów biznesowych i zawodników sportów indywidualnych oraz zespołów sportu wyczynowego którzy(e) z różnych powodów nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych postępów, poziomu usług, czy opieki merytorycznej na linii trener-klient. Jest uznanym ekspertem w kształtowaniu szybkości, siły mięśniowej i mocy a także układaniem i realizacją cykli treningowych ze szczególnym uwzględnieniem okresu(ów) bezpośredniego przygotowania startowego
(BPS: tapering i peaking) do najważniejszych zawodów w sezonie.


Dowiedz się więcej i odwiedź stronę internetową: www.superbathlete.com

Umów się na pierwszą konsultację już dzisiaj:

Phone/Tel.: 691-392-921

Email: coachwartalowicz@gmail.com lub mwartalowicz@ews.edu.pl