Trening Motoryczny

Centrum Treningu Motorycznego  to nowoczesny kompleks obiektów treningowych takich jak sala treningu funkcjonalnego, crossfit, ciężkoatletycznego, wielofunkcyjne sale fitness, cardio a także sale dedykowane sportom walki oraz sale seminaryjne. Za tą infrastrukturą stoi akademicki profesjonalny zespół trenerski, który realizuje nakreśloną przez uczelnię program dydaktyczno-naukowy, treningowy i edukacyjny w postaci kursów szkoleniowych i konferencji.

CTM dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do ćwiczeń fizycznych używanym w najlepszych centrach treningowych takich jak: TRX , Rip Trainer, PUSH, Witty Sem, Fusion Sport, Vertec, Vertimax, Tanita, Bosu, Forcedeck, Nordboard,FMS i wiele innych.

Współpracujemy z najlepszymi trenerami z całej Polski oraz jako uczelnia wyższa przygotowujemy merytorycznie do pracy przyszłych specjalistów z zakresu treningu motorycznego oraz trenerów personalnych.

Prowadzimy trening personalny fitness, funkcjonalny, crossfit i jego liczne odmiany w języku polskim i angielskim (KLIK).

Na podstawie wyników badań przeprowadzanych w naszym Centrum Diagnostyki Sportowej (KLIK), przygotowujemy indywidualne i grupowe plany treningowe od pojedynczej jednostki do rocznych cykli przygotowania motorycznego z uwzględnieniem modeli periodyzacji liniowej i bloków.

Oferujemy staże i praktyki dla studentów i klientów indywidualnych w zakresie według umów indywidualnych.

Po więcej informacji skontaktuj się z naszą kadrą:

mgr Dorian Łomża (KLIK)

mgr Jarosław Płusa (KLIK)

mgr Mariusz Wartałowicz (KLIK)

Artur Kuciapski (KLIK)